Nowy prezes Pogoni Oleśnica!

MKS Pogoń Oleśnica informuje, że ma nowego prezesa.

"Nowy prezes MKS-u ma 28 lat, a z Pogonią i Oleśnicą związany jest od zawsze. W naszym mieście mieszka od urodzenia. Od 2013 roku zaczął pracować w klubie jako spiker, następnie pełnił funkcję kierownika klubu, w ostatnich latach odpowiadał za komunikacje zewnętrzną MKS-u oraz prowadził media klubowe. Zawsze w pełni oddany Pogoni oraz w 100-procentach zaangażowany w pracę na rzecz naszego klubu.

-Objęcie stanowiska prezesa Pogoni Oleśnica to ogromny zaszczyt i jeszcze większa odpowiedzialność. Chcę podziękować Sebastianowi Wojtowiczowi za świetną pracę, którą wykonał przez ostatnie pół roku na rzecz klubu, życzę mu powodzenia w kolejnych projektach.

Pogoń Oleśnica od zawsze zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Przez ostatnie osiem lat wspólnie z Michałem Krejem, trenerem Marcinem Jurasikiem, całym sztabem szkoleniowym i wieloma innymi osobami pracowaliśmy na to, czym Pogoń Oleśnica jest teraz. A Pogoń Oleśnica dzisiaj to klub w pełni ustabilizowany, z pełną strukturą szkolenia młodzieży i wspaniałą kadrą trenerską.

MKS to przede wszystkim zespół seniorów oparty na zawodnikach z Oleśnicy i okolicznych miejscowości, który występuje na szczeblu wojewódzkim w rozgrywkach IV Ligi Dolnośląskiej. Nie można zapominać o drużynie oldbojów, która co roku zajmuje wysokie miejsce w swoich rozgrywkach" - informuje Pogoń Oleśnica.

 

źródło: OL24\, Pogoń Oleśnica

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content