W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości – nie parkujemy na ulicy Skłodowskiej

Urząd Miasta Oleśnica informuje, że w związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości ulica M.C. Skłodowskiej w dniu 11 listopada, w godzinach 10.00 - 17.00 , na odcinku wzdłuż placu Zwycięstwa ZOSTANIE ZAMKNIĘTA.

Nie będzie przejazdu i możliwości zaparkowania pojazdów w zatokach po obu stronach. Na zamkniętym odcinku zostanie zorganizowany pokaz sprzętu wojskowego w ramach Pikniku Niepodległościowego.

Bardzo prosimy o NIEPARKOWANIE pojazdów na parkingach ul. M.C. Skłodowskiej już od godziny 19.00 dnia poprzedzającego uroczystości, tj. od dnia 10 listopada; możliwość parkowania zostanie przywrócona w dniu 11 listopada około godziny 18.00;

W dniu uroczystości, 11 listopada, w godzinach 12.00 - 12.30 mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia ruchu w związku z uroczystym przemarszem pododdziałów służb mundurowych i zaproszonych gości. Trasa przemarszu będzie przebiegała spod Bazyliki Mniejszej przez ul. Wrocławską, Rynek, ul. Prusa, ul. Św. Jadwigi, ul. Lwowską, ul. Sinapiusa do pl. Zwycięstwa. Na czas przemarszu ruch na skrzyżowaniach kolidujących będzie zamykany i regulowany przez funkcjonariuszy Policji i Wojsko.

źródło: UM Oleśnica

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny