Na poczcie znajdziesz wyjątkowy upominek.

Jak co roku w szerokiej sieci placówek na terenie całego kraju Poczta Polska, poza bogatą ofertą kartek i karnetów bożonarodzeniowych, udostępnia swoim klientom atrakcyjną ofertę handlową uzupełnianą zarówno nowościami wydawniczymi, jak i propozycjami z rynku ozdób świątecznych, zabawek, galanterii i słodyczy. W placówkach pocztowych lub drogą online można zamówić także personalizowane prezenty w postaci listu od św. Mikołaja i świątecznych filmów wideo. 

Przed Świętami Bożego Narodzenia klienci poszukują prezentów, które znajdą się pod choinką. Analizy wyników sprzedażowych z ostatnich lat pokazują, że klienci coraz częściej kojarzą placówkę pocztową nie tylko z miejscem, w którym mogą kupić i wysłać kartkę z życzeniami, ale także przy okazji wizyty wybrać upominek dla swoich bliskich. Skojarzenie to ma bezpośrednie przełożenie na sprzedaż asortymentu dostępnego na poczcie, po który klienci sięgają coraz chętniej. W przypadku sprzedaży wydawnictw książkowych dla dzieci, Poczta Polska odnotowuje dynamikę na poziomie 110% w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym. Pozostały asortyment świąteczny również cieszy się wysokim zainteresowaniem i wykazuje ponad 100% dynamikę sprzedaży w odniesieniu do tego samego okresu w 2020 roku.

- Zapraszamy do placówek pocztowych, u nas można kupić prezenty dla wszystkich bliskich. Oferta jest różnorodna, od książek, gier, zabawek, po dekoracje świąteczne. Stały wzrost sprzedaży pokazuje, że nasza oferta cieszy się coraz większym zainteresowaniem i jest dopasowana do potrzeb naszych klientów - mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

W tegorocznej ofercie bożonarodzeniowej dostępnej w placówkach pocztowych znalazło się wiele atrakcyjnych zabawek dla dzieci, w tym: gry edukacyjne, zestawy puzzli, kolekcje pojazdów ratunkowych, maskotki, klocki metalowe itp. Doskonałym upominkiem może stać również książka. W tej grupie asortymentowej dostępne są: świąteczne łamigłówki, malowanki i wycinanki, kolędy i pastorałki, książki o św. Mikołaju, a także klasyka wydawnicza, jaką jest „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa.

W ofercie książkowej dla osób dorosłych na szczególną uwagę zasługują: „Dom (nie)spokojnej starości” autorstwa Anny Kasiuk i Alka Rogozińskiego, „Kawiarnia pełna marzeń” Agnieszki Lis, „Wigilia z nieznajomym” Nataszy Sochy, a także „Złoty płatek śniegu” Krystyny Mirek.

Świąteczny nastrój w domach pozwolą stworzyć różnego rodzaju ozdoby, świece, obrusy i serwetki z dekoracjami bożonarodzeniowymi. Pomysłem na prezent mogą stać się również słodycze, w tym oferowane kuferki lub kolekcje herbat.

W placówkach pocztowych dostępna jest także tradycyjnie bogata kolekcja kartek i karnetów. W tym roku klienci mogą wybierać kartki spośród aż ok. 70 dostępnych wzorów.

Poczta Polska oferuje także personalizowane prezenty, które można zamówić w dowolnej placówce pocztowej (z wyłączeniem agencji) lub online. W tegorocznej edycji świątecznych prezentów do wyboru są personalizowany list od św. Mikołaja, a także personalizowane filmy dla jednego lub kilkorga dzieci. Po dokonaniu płatności klient na wskazany w zamówieniu adres e-mail oraz nr telefonu otrzyma kody uprawniające do darmowej personalizacji wybranego produktu na stronie Partnera Poczty Polskiej. Po zakończeniu procesu personalizacji wybranych produktów zamówienie zostanie zrealizowane i dostarczone do osoby wskazanej w trakcie personalizacji produktu. Więcej informacji na stronie  https://prezenty.poczta-polska.pl/

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny