MOKiS zaprasza na bezpłatne warsztaty wokalno-aktorskie z Łukaszem Szczepanikiem

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza młodzież od lat 11 i dorosłych na bezpłatne warsztaty wokalno-aktorskie prowadzone wg autorskiego programu aktora i wokalisty - Łukasza Szczepanika.

Warsztaty odbędą się w Sali widowiskowej MOKiS w dniach 6-9 lipca w dwóch grupach: I grupa - młodzież od lat 11 - godz. 12.00-15.00, II grupa dorośli - godz. 17.00-20.00.

W ramach warsztatów uczestnicy będą pracowali nad piosenką indywidualną, emisją głosu, podstawą gry aktorskiej, dykcją/artykulacją sceniczną, technikami rozluźniającymi i efekty swojej pracy warsztatowej zaprezentują na pokazie finałowym.

Łukasz Szczepanik to aktor, wokalista i manager kultury, który dzięki uzyskaniu stypendium MKDNiS przeprowadzi w 12 miejscach w Polsce swoje autorskie warsztaty, w tym w MOKiS w Oleśnicy. Jako wokalista OPOLE GOSPEL CHOIR śpiewał w chórkach podczas KFPP w Opolu u boku Natalii Kukulskiej, Maryli Rodowicz, Mieczysława Szcześniaka, Marysi Sadowskiej czy Zbigniewa Wodeckiego. Jest także półfinalistą 6. Edycji Programu “MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA”. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą serialu „Na Wspólnej”, gdzie wystąpił u boku Anny Korcz oraz serialu „Barwy Szczęścia”.

Warsztaty są bezpłatne. Zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mokis.info.

 

źródło: MOKiS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content