MŁODY OLEŚNICZANIN ZATRZYMANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Dobroszycach zatrzymali 21 letniego mieszkańca Oleśnicy, który przy sobie posiadał 10 porcji marihuany. Podczas przeszukania mieszkania młodego mężczyzny ujawniona została znaczna ilość narkotyku. Oleśniczanin za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

W niedziele policjanci z Posterunku Policji w Dobroszycach, patrolowali pieszo rejon miasta Oleśnica. W pewnym momencie mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. W pewnym momencie jeden z mężczyzn wyrzucił jakiś przedmiot do krzaków i przyspieszył kroku. Wzbudziło to podejrzenie funkcjonariuszy, którzy wylegitymowali mężczyznę. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Oleśnicy. Policjanci sprawdzili wyrzucony przedmiot, okazało się ze były to narkotyki w postaci marihuany. Legitymowany 21-latek potwierdził, że wyrzucił w krzaki narkotyki gdyż obawiał się konsekwencji prawnych.

Funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę i doprowadzili do KPP Oleśnica gdzie podczas wykonywanych czynności ustalono, że mężczyzna może posiadać w miejscu zamieszkania większe ilości narkotyków. Podczas dokonywania sprawdzenia mieszkania zatrzymanego zostało ujawnione ponad 60 gramów marihuany. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Oleśnica

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny