KOSMICZNY PIKNIK Z LEMEM

Zapraszamy w sobotę 24 lipca od godz. 15.00 na KOSMICZNY PIKNIK Z LEMEM, który odbędzie się w Kościele św. Jerzego. W programie: planetarium, animacje i warsztaty dla dzieci ODYSEJA KOSMICZNA, koncert COSMIC SOUNDS i występ DJ-a Dotyk Dźwiękiem.

Program:

15.00 - 20.00 - PLANETARIUM

15.00 - 20.00 - WARSZTATY Odyseja kosmiczna

15.00 - 21.00 - DJ Dotyk Dźwiękiem

18.00 i 20.00 - KONCERT Cosmic sounds

 

Podczas pikniku odbędzie się koncert "Cosmic sounds", na którym zabrzmią misy kryształowe, gong, kamertony, dzwonki koshi oraz inne rzadkie instrumenty o zastosowaniu relaksacyjno-terapeutycznym. Wyciszenie, regeneracja, spowolnienie częstotliwości fal mózgowych, redukcja napięć mięśniowych to tylko niektóre korzyści płynące z masażu dźwiękiem. Zachęcamy do podjęcia próby odpuszczenia codziennych trosk i zanurzenia się we własnym wnętrzu, w którym życzymy wszystkim aby zagościł kosmos - w przeciwieństwie chaosu.

Uczestnicy będą mogli zrelaksować się na specjalnie przygotowanych leżakach.

Liczba miejsc ograniczona.

Kosmiczną atrakcją naszego pikniku będzie PLANETARIUM - wycieczka w obszar Układu Słonecznego. Wystartujemy z Ziemi, zaobserwujemy księżyc krążący wokół naszej planety. Podlecimy bliżej do każdej z planet Układu Słonecznego i dowiemy się kilku ciekawostek o każdej z nich. Na koniec popatrzymy w gwiaździste niebo i pooglądamy pięknie kolorowe gwiazdozbiory, a wśród nich rozpoznamy Znaki Zodiaku.

Na warsztatach ODYSEJA KOSMICZNA dzieci będą budować planety, rakiety i statki kosmiczne.

W trakcie całego wydarzenia będą towarzyszyć dźwięki setu dj-skiego w wykonaniu DJ-a Dotyk Dźwiękiem.

 

Wydarzenie organizowane jest zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi podanymi przez Kancelarię Rady Ministrów.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny