Konferencja prasowa Krzysztofa Rutkowskiego w hotelu “Perła”

Dzisiaj w hotelu „Perła” o godz.16.00 odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez biuro Krzysztofa Rutkowskiego. Tematem spotkania było nagłośnienie w regionalnych mediach walki Barbary Gorlickiej z Rejonowym Sądem w Oleśnicy o prawo opieki na swoim 7 –letnim wnukiem.  Pani Barbara mieszka, w gm. Dziadowa Kłoda we wsi Dziadów Most, gdzie wraz ze swoim mężem nie może pogodzić się z niesprawiedliwą oceną i decyzją oleśnickiego sądu.

W konferencji prasowej uczestniczył sam Krzysztof Rutkowski razem ze swoimi współpracownikami oraz z dwoma pracownikami ochrony, którzy mieli za zadanie pilnowania porządku.
Ze słów pani Barbary Gorlickiej wynika, że jej 7-letni wnuczek jest maltretowany w czasie, kiedy przebywa u swojego ojca, a matka dziecka jest alkoholiczką i narkomanką, która nie zajmuje się należycie swoim dzieckiem. Dokumenty przedstawione z urazów dziecka, które zostały dołączone do sprawy sądowej zaginęły wraz z innymi dokumentami, które pomogłyby w uzyskaniu opieki nad swoim wnukiem. Nie widząc innej alternatywy, aby odzyskać wnuka Pani Barbara zwróciła się o pomoc do biura Krzysztofa Rutkowskiego w nadziei, że uda się udowodnić, że dziecko powinno znaleźć się pod opieką kochających dziadków.
WM

Dodaj komentarz

  1. Dzielna kobieta. Widać że kocha swojego wnuka i chce dla niego jak najlepiej. Sąd znowu się nie popisał

  2. W naszym sądzie pracują dobrzy sędziowie. To brednie, że oddali dziecko komuś kto się znęca na dzieckiem.

  3. fajnie, że pomaga. biedna kobieta co walczy o swojego wnuka. Wyrodni rodzice szkoda gadać

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny