Klub „Oleśnica Razem” za POLSKIM MUNDUREM

 Stanowisko klubu radnych „Oleśnica Razem” w sprawie funkcjonariuszy broniących granic Rzeczpospolitej Polskiej wygłoszone na sesji Rady Miasta Oleśnicy Bezpieczne granice są gwarantem polskiej niepodległości, dlatego też wyrażamy solidarność i poparcie dla działań podejmowanych przez Funkcjonariuszy Straży Granicznej, Policji i Żołnierzy Wojska Polskiego w ochronie polskiej granicy państwowej przed próbami nielegalnego jej przekraczania. Sytuacja na granicy Białorusi z Polską, jaką obserwujemy w ciągu ostatnich miesięcy, to nowe doświadczenie dla naszego Kraju, z którym w pierwszej kolejności muszą się zmierzyć funkcjonariusze służb mundurowych.
Skala wydarzeń, cynizm władz białoruskich wykorzystujących migrantów, prowokacje stosowane na granicy wymagają szczególnej determinacji, zaangażowania i profesjonalizmu. W naszym przekonaniu ze swoich zadań w pełni się wywiązujecie. Stąd mówimy: dziękujemy i wspieramy.
Dziękujemy, że bronicie polskiej granicy. Niepodległość jest nam dana, ale cały czas musi być pielęgnowana. Dzisiaj stoimy ramię przy ramieniu, serce przy sercu przy POLSKICH OBROŃCACH GRANIC. Wojsko Polskie i Funkcjonariusze Straży Granicznej są naszymi bohaterami: “CHWAŁA BOHATEROM” I „MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM!”

Czytelnicy bardzo są ciekawi czy te wsparcie to tylko duchowe, czy też zostanie zainicjowana zbiórka, która realnie wspomoże żołnierzy na granicy.

Zagłosuj 

3.8
Najlepiej47%
Bardzo Dobrze16%
Średnio13%
Źle16%
Najgorzej8%

 

Dodaj komentarz

  1. Ciekawe czy znowu nie skończy się tylko na słowach… Taki kit to można wiadomo komu wciskać!

Dzisiejsze imieniny

licznik odwiedzin

142584

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Pogoda