Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 we Wrocławiu

Wszyscy tęsknimy za powrotem do normalności i spędzeniu kilku godzin w atmosferze Świąt Bożonarodzeniowych na wrocławskim rynku.

Jest to już 12 edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego, która rozpoczęła się19 listopada i potrwa do 31 grudnia 2021!

W ten bajkowy świąteczny czas, wrocławski rynek rozbłyśnie tysiącami lampek, a na odwiedzających będą czekały przeróżne atrakcje.
Od 1 grudnia w weekendy przy pięknie ozdobionej choince pojawi się scena, gdzie najmłodsi przy współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego zaprezentują swoje występy artystyczne, koncerty czy też magiczne widowiska.
Na Placu Solnym będziemy mogli napić się gorących napojów, spróbować czekoladowych pierników, podziwiać wyroby ceramiczne, lub zakupić świąteczne ozdoby.

Dodatkową atrakcją będzie wystawiony KRASNAL PREZENTUŚ i jego magiczna czapeczka, która ma sprawić, że wszystkie marzenia mają się spełnić. Warunkiem powodzenia jest dotkniecie jej trzy razy. Do tego eksperymentu zapraszam nie tylko dzieci, lecz również dorosłych, którzy poszukują miłości, dobrej dobrze płatnej pracy, czy też marzą o upragnionym urlopie.

Program atrakcji:

  • 03.12.2021 godz. 17:00 – Oficjalne rozświetlenie choinki i iluminacji miejskich
  • Świąteczny Wiatrak
  • Bajkowy Lasek, w którym będzie można posłuchać popularnych bajek
  • Karuzela „Rudolf i przyjaciele”
  • Na placu Solnym stoi bajkowy domek z bajki, w nim podawane jest grzane wino i ciepłe dania. Domek z wieżą zegarową i tarasem, z które rozciąga się panorama placu Solnego i Rynku.

 

Świąteczna Iluminacja zostanie do 31 grudnia podtrzymując Bożonarodzeniowy nastrój. Wszystkich chętnych zapraszamy na wrocławski rynek, gdzie pachnące lasem choinki zmieszane z aromatem grzanego wina przyprawią Państwa o zawrót głowy.

Dzisiejsze imieniny

licznik odwiedzin

142593

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Pogoda