InPost organizuje konkurs na grafiki na paczkomatach. Zagłosuj na Oleśniczanina!

ArtInPost to już druga edycja konkursu dla pasjonatów projektowania, grafiki użytkowej i wszystkich tych, którzy chcą mieć wpływ na wygląd przestrzeni publicznej organizowanego przez InPost. W pierwszej edycji zgłoszono prawie 7 tysięcy projektów. Jurorzy przyznali wtedy trzy nagrody główne i aż dwanaście wyróżnień, a zwycięskie prace ozdobiły Paczkomaty w największych polskich miastach. Na zwycięzców czeka pula nagród o łącznej wartości ponad 25 tysięcy złotych, realizacja projektów i ich ekspozycja na Paczkomatach w największych miastach w Polsce. W konkursie wziął udział także oleśniczanin!

Jak głosować?

EKO, SLOW, ZERO WASTE, GREEN DELIVERY. Projekt powinien nawiązywać do szeroko pojętej ochrony środowiska, wartości ekologicznych, postaw prospołecznych. Na przesłanie prac uczestnicy mieli czas do 14 kwietnia.

Aby zagłosować na pracę stworzoną przez oleśniczanina należy WEJŚĆ NA STRONĘ LINK TUTAJ lub na stronie https://artinpost.pl/galeria wpisać kod: 8270 i oddać głos.

Wyniki zostaną ogłoszone już 5 maja. Wszystkie prace oceni Jury oraz publiczność, która w głosowaniu internetowym wybierze swoich faworytów.

 

red.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content