Fundacji Oleśnickie BIDY.

  1. FADO- młody, ciekawski i energiczny pies. Poszukujemy mu aktywnych opiekunów. Fado niestety nie toleruje wszystkich psów. Zdrowy, wykastrowany.
  1. LIDLUŚ- ośmioletni psi kawaler. Bardzo towarzyski, uwielbia przebywać z ludźmi. Lidluś będzie świetnym pupilem dla osób starszych. Pies posiada książeczkę zdrowia, jest wykastrowany.
  1. BAZYL- kocur w wieku około dwóch lat. Bazyl w pierwszym kontakcie z nowymi osobami jest zdystansowany. Toleruje kotki, za kocurami nie przepada. Bazyl jest zdrowy, wykastrowany.

     4.CHOPIN-  bardzo inteligentny, wierny i oddany pies. Chopin będzie idealnym towarzyszem dla samotnej osoby bądź max dwu osobowej rodziny.

  1. AS- życie trzyletniego Asa odwróciło się do góry nogami gdy po dwóch latach wrócił z adopcji na azyl. Mimo tego nie stracił wiary w ludzi. As jest nauczony życia w mieszkaniu. Zdrowy, posiada aktualne szczepienia.
  1. 6. JAY- około pięcioletni psi kawaler. Jay jest bardzo mądrym czworonogiem, szybko się uczy. Kontaktowy w relacji z człowiekiem. Z innymi psami nie zawsze się dogada. Zaszczepiony, zachipowany.

Zwierzęta przebywają pod opieką Fundacji Oleśnickie BIDY. Tel w sprawie adopcji:
531 111 336 lub 517 076 620.

Udostępnij na swoim profilu !