Fundacja Oleśnickie BIDY – Życie w klatce jest ciężkie…

  1. JEY- młody i radosny pies, średniej wielkości. Jak na młodzieńca przystało bardzo lubi zabawy z wolontariuszami. Jest grzeczny, zachowuje czystość. Posiada aktualną książeczkę zdrowia.

     2.SAMI- piękna suka w typie owczarka niemieckiego. Sami została wyłapana w naszym mieście niestety nikt  się po nią nie zgłosił. Mądra i energiczna suczka będzie idealną towarzyszką dla aktywnej rodziny.

  1. BETI- około 5 letnia suczka w typie ratlerka. Beti jest wesołą psiną lubiącą przesiadywać u boku człowieka. Jej charakterystyczna wada zgryzu dodaje jej uroku.
  2. 4. MEA- Uwielbia zabawy i mizianie. Przyjaźnie nastawiona do innych kotów. Kotka jest odrobaczona, zadbana i zdrowa.
  3. MAKLER- to duży pies o jeszcze większym sercu, którym pokocha bezgranicznie. Makler jest zdrowy. W najbliższym czasie będzie poddany zabiegowi kastracji.
  4. HAIDI- dorodna kotka w wieku 2 lat. Kontaktowa, cierpliwa i spokojna. Z powodu choroby kotka ma usunięte zęby, dzięki temu zabiegowy Haidi jest już zdrowa. Zaszczepiona, wysterylizowana.

 

Zwierzęta przebywają pod opieką Fundacji Oleśnickie BIDY. Tel w sprawie adopcji:
Tel: 531 111 336  lub  517 076 620.

Dodaj komentarz

  1. od przybytku głowa nie boli będziesz miała dwa, ja tam wole koty mniej kłopotu i nie trzeba w zimę rano dreptać po sniegu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny