Ferie z Judo Tigers

KS Judo Tigers informuje, że w związku z pandemią przeniósł swoją działalność do sieci. Treningi judo dla dzieci prowadzone są w serwisie YouTube w formie transmisji na żywo, a dostęp do materiałów jest darmowy.

Judo Tigers to jeden z największych klubów judo w województwie dolnośląskim. Na co dzień trenuje w nim blisko 700 młodych zawodników i zawodniczek. W związku z sytuacją pandemiczną zajęcia w czasie ferii zimowych zostały przeniesione do świata wirtualnego. Treningi odbywają się w każde środy i piątki od godz. 16:30 na kanale YouTube wrocławskiego klubu.

- Aktywność fizyczna jest bardzo ważnym aspektem w rozwoju dzieci. Z tego powodu, na czas zawieszenia zajęć stacjonarnych, zmieniliśmy ich formę, aby zapewnić młodym judokom odpowiednią dawkę ruchu. Korzystamy ze sprawdzonego wiosną ubiegłego roku modelu online. Trenerzy na treningach live wykonują z zawodnikami serię ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami judo. Są one na tyle uniwersalne, że z powodzeniem mogą wykonywać je dzieci, które nie miały wcześniej styczności z tym sportem. – zachęca Michał Zamęcki, trener i prezes klubu Judo Tigers.

 

red. P.S.

foto: Judo Tigers

Udostępnij na swoim profilu !