Elektroniczny nabór do klas pierwszych. Wkrótce się dowiesz, jak działa system rekrutacji firmy VULCAN

Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Oleśnicki na rok szkolny 2021/2022 odbywać się będzie za pomocą elektronicznego systemu Nabór firmy VULCAN.

Uruchomienie systemu nastąpi 17 maja 2021 r. Wtedy kandydat będzie miał dostęp do pełnej oferty edukacyjnej wszystkich szkół publicznych prowadzonych przez Powiat Oleśnicki. Wtedy też rozpocznie się rejestracja kandydatów w systemie - zgodnie z terminami ustalonymi przez Ministra Edukacji Narodowej.

Kandydaci do powiatowych szkół będą mogli rejestrować się w elektronicznym systemie naboru indywidualnie (czyli założyć indywidualne konto po wejściu na stronę internetową https://dolnoslaskie.edu.com.pl)

O tym, jak poruszać się w systemie rekrutacji, można się dowiedzieć podczas pokazu na żywo.

Wydarzenie na żywo, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych, rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00 i będzie trwać maksymalnie 90 minut. Podczas pokazu zaprezentowany zostanie proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w oparciu o system firmy VULCAN.

Kandydaci dowiedzą się jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie dokumenty dostarczyć do szkół.
Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

 

źródło: UM Oleśnica

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content