Dwie łyżwiarskie imprezy na lodowisku OKR Atol

W najbliższą sobotę (5.03) odbędą się tam Mistrzostwa Polski Amatorów Małych Lodowisk w Hokeju, a dzień później Otwarte Mistrzostwa Oleśnicy w Jeździe Szybkiej na Łyżwach. Organizatorem obu jest Oleśnicki Klub Hokejowy.

Mistrzostwa Polski Amatorów Małych Lodowisk w Hokeju finansowo wsparła Gmina Miasto Oleśnica, a organizacyjnie Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja. Na kibiców czekają sportowe zmagania 6 drużyn hokeja na lodzie z całej Polski. Mecze będą rozgrywane w godz. 10.00-22.00.

Na niedzielę (6.03) zaplanowane są Otwarte Mistrzostwa Oleśnicy w Jeździe Szybkiej na Łyżwach. Dzięki finansowemu wsparciu Powiatu Oleśnickiego, po raz kolejny wszyscy, niezależnie od umiejętności jazdy na łyżwach czy wieku, będą mogli wziąć udział w zmaganiach w odpowiedniej dla siebie kategorii. Impreza wystartuje o godz. 10.00 (zaraz po cyklicznych zajęciach „Weekend z łyżwami”) i potrwa do godziny 14.00. Zapisy w biurze zawodów rozpoczną się od godz. 9.00 w holu kas saunarium. Od uczestników niepełnoletnich wymagana będzie zgoda opiekuna prawnego. Dla zwycięzców, tradycyjnie, przewidziane są pamiątkowe medale.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.orlyolesnica.pl

 

red.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny