Dominika Dąda reprezentantką Polski w The Miss Globe 2021!

Nie minął jeszcze miesiąc od zakończenia gali finałowej Miss Polski 2021, która odbyła się w Nowym Sączu, a już śpieszymy z kolejnymi informacjami.

Przypomnijmy, że podczas sierpniowej gali finałowej w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, którego transmisję można było oglądać  w telewizji POLSAT nasz region reprezentowały aż 4 dziewczyny:
- Pamela Bielawska (IV Wicemiss Dolnego Śląska 2020)
- Stella Czyszewicz (Miss Wrocławia 2021)
- Dominika Dąda (I Wicemiss Dolnego Śląska 2021)
- Jowita Orłowska (Miss Dolnego Śląska 2021)

Ostatecznie w finałowej 5 znalazły się aż 2 reprezentantki Dolnego Śląska. 3 Wicemiss Polski została Dominika Dąda z Sadkowa, natomiast tytuł 4 Wicemiss Polski zdobyła Stella Czyszewicz z Wrocławia.

17. września biuro konkursu Miss Polski ogłosiło kolejną wspaniałą informację dla naszego regionu! Reprezentantką Polski w międzynarodowym konkursie The Miss Globe 2021 odbywającym się w Albanii została Dominika Dąda - I Wicemiss Dolnego Śląska oraz 3 Wicemiss Polski 2021!

Przed Dominiką oraz naszym regionem czas intensywnych przygotować, by jak najlepiej mogła reprezentować nasz kraj i Dolny Śląsk w zmaganiach na arenie międzynarodowej. Na dniach odbędzie się oficjalna sesja zdjęciowa Dominiki oraz nagrania materiałów wideo promujących ją, region i kraj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content