Dobroszycki Klub Strzelecki Wilk zaprasza na II rundę Pucharu Wilka

Dobroszycki Klub Strzelecki Wilk zaprasza wszystkich entuzjastów sportów strzeleckich do udziału w drugiej w tym sezonie rundy Pucharu Wilka. - Dbając o bezpieczeństwo w dobie ograniczeń sanitarnych, na najbliższe zawody zapraszamy wyłącznie strzelców posiadających aktualną licencję PZSS- informuje Wilk.

'

Tym razem zawodnicy posiadający licencję PZSS podniosą rękawice w dyscyplinach formuły WolfGun, okraszonych dreszczykiem sportowych emocji i nutką aktywności fizycznej. Wszystko to na strzelnicy DGS w Łuczynie w gminie Dobroszyce (powiat oleśnicki).

Sportu i współzawodnictwa nie zabraknie w trzech etapach sobotnich zawodów: karabinie szybkostrzelnym 100 m, pistolecie taktycznym 25 m oraz strzelbie ciężarowej 25 m. W każdym z nich poza celnością oceniany będzie też czas ukończenia zadania.

Na zawodników czeka sześć godzin strzeleckiej uczty i niezwykły, absorbujący zestaw konkurencji, których ukończenie zapewni wielką satysfakcję.

Wydarzenie wpisane zostało do kalendarza DZSS.

Na zawody Wilka zaprasza wspólnie z CS-Medical oraz LOK Twardogóra. Dzięki współpracy z systemem Rezultaty24.pl od 11.04 (niedziela) możliwa jest rejestracja internetowa pod adresem:

LINK

Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem zawodów dostępnym tutaj:

LINK ".

 

źródło: Dobroszycki Klub Strzelecki WILK

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content