Czy nowa usługa Pocztex to nowe korzyści dla klienta?

Czy tak ma wyglądać nowa, bardziej przyjazna usługa „ Pocztex”, która w ramach nowej odsłony miała być dostarczona na następny dzień. Strach pomyśleć ile będzie szła zwykła paczka nadana przed świętami.

Nikt nie wymaga, aby zrealizowanie usługi, za którą zapłacił nadawca była dostarczona przed wyznaczonym terminem, ale również żaden klient korzystający z usług PP nie oczekuje, że będzie musiał czekać prawie tydzień na coś, co miało być dostarczone w ciągu 48 godzin.
Dlaczego inne firmy kurierskie konkurujące o prymat z PP potrafią wywiązać się z umowy i bez problemu zapewniają swoim klientom wiele zadowolenia, zdobywając tym samym ich zaufanie licząc na dalszą owocną współpracę.

Wypowiedź i zapewnienia przedstawiciela PP

- Wprowadzane przez nas zmiany w usłudze są kompleksowe: od wprowadzenia nowej oferty, przebudowy całej sieci logistycznej, rebrandingu wizerunkowego, po wprowadzenie nowej strony www.pocztex.pl. Pocztex przyspiesza i staje się nowocześniejszy i bliższy klientom – przesyłki kurierskie będą doręczane następnego dnia po nadaniu, a w wybranych miastach nawet tego samego dnia.

Po publikacji artykułu ze strony głównej PP na naszym portalu internetowym „Nowinki Oleśnickie” wiele osób i stałych czytelników sceptycznie podchodziło nie dając wiary w zapewnienia PP o znalezieniu złotego środka, twierdząc, że to tylko następna zasłona dymna, która nic nie zmieni.

http://nowinkiolesnickie.pl/nowa-usluga-pocztex-to-nowe-korzysci/

Dzisiaj trudno nie zgodzić się z komentarzami umieszczonymi pod artykułem, lecz wierzę, że PP poradzi sobie z tymi problemami, dając wszystkim powód do dumy, a poprzez poprawę, jakości usług odzyska utraconych klientów.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny