Budowa dużych magazynów pod wynajem na wrocławskim Oporowie – ul. Awicenny

Po Gdańsku, Szczecinie, Warszawie i Łodzi tym razem przyszedł czas na Wrocław, gdzie na Oporowie przy ul. Awicenny powstaje nowa inwestycja 7R. To już drugi projekt dewelopera w regionie.

Budowa hal magazynowych na Oporowie zbliża się do końca. Przy ul. Awicenny powstają dwie hale magazynowe o łącznej powierzchni 25 000 metrów kwadratowych. Buduje je je firma 7R, która specjalizuje się w tego rodzaju inwestycjach. Magazyny przy Awicenny będą ofertą dla przedsiębiorców potrzebujących powierzchni blisko centrum miasta.

- Jestem przekonany, że nasz najnowszy projekt położony w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu, tuż obok lotniska, odniesie podobny sukces jak pozostałe, już istniejące magazyny z konceptu 7R City Flex" - mówi Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu, Head of Development 7R SA.

- Planowane zakończenie inwestycji to czerwiec tego roku, zezwolenie na użytkowanie to oczywiście następny krok - informuje Joanna Szpyt-Wiktorowska z 7R.

Atutem hal na Oporowie ma być, zdaniem przedstawicieli 7R lokalizacja charakteryzująca się łatwym dojazdem do centrum i położenie blisko lotniska i węzłów autostrady A4 Wrocław Zachód i Wrocław Południe. Lokalizacja jest atrakcyjna także z punktu widzenia dostępu do rynku pracowników. Sprawną komunikację obiektu z centrum miasta zapewnia znajdujący się nieopodal dworzec kolejowy Wrocław Zachodni oraz przystanki komunikacji miejskiej.  To już kolejna inwestycja firmy we Wrocławiu. Na początku roku 2019 w pobliżu wioski LG koło drogi krajowej nr 35 został oddany do użytku magazyn 7R Park Wrocław o powierzchni ok. 23 000 metrów kwadratowych.

 

red. P.S.

źródło: 7rsa.pl\, gazetawroclawska.pl\

 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content