Bez książki ani na krok – legimi na wakacje

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja przypomina o zabraniu na urlop swojej ulubionej książki!

"Niezależnie czy w Polsce czy za granicą, daleko czy blisko, autem czy samolotem, samemu czy z rodziną, wiemy, że pakując się na urlop każdy kilogram ma znaczenie! Ale co to za urlop bez ulubionej książki?!

Jeśli właśnie stanęliście przed problemem jak spakować ulubione książki do podręcznego bagażu to Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja przychodzi na ratunek!

Dzięki nam możesz na swój wymarzony urlop zabrać spokojnie ponad 40 tysięcy tytułów! To wszystko dzięki współpracy naszej biblioteki z platformą LEGIMI.

Ważne!!! By korzystać z LEGIMI nie musisz kupować czytnika - na początek wystarczy smartfon lub tablet!

Dostęp do e-booków i audiobooków w postaci kodu można otrzymać:

  • przychodząc osobiście do Biblioteki przy ul. M. Reja 10 (Wypożyczalni dla dorosłych, Czytelni Książek i Prasy lub Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży "Pod Sową") lub do naszej filii Biblioteka "Pod Pegazem" przy ul. F. Kleeberga 4 lub,
  • drogą mailową (dla zarejestrowanych Czytelników). W wysyłanym zgłoszeniu wystarczy podać numer karty czytelnika i dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania) w celu weryfikacji.

Maila prosimy wysyłać na wybrany adres:

Udostępniony kod należy aktywować, rejestrując się na bezpłatne konto Legimi na stronie http://www.legimi.com/dbpw/

Przypominamy, że wypożyczanie zbiorów na platformie LEGIMI dla Czytelników zarejestrowanych w naszej bibliotece jest darmowe!

Udanych wakacji…i lektury" - informuje oleśnicka Biblioteka

 

źródło: OBP

Dodaj komentarz

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny