Bestialskie zabójstwo kota na terenie oleśnickich działek

Na terenie ogródków działkowych w pobliżu ulicy Krzywoustego w Oleśnicy znaleziono kota bez głowy i ogona. Okoliczności wskazują, że z dużym prawdopodobieństwem za zabiciem zwierzęcia stoi człowiek.

Działkowcy zawiadamiają, że na działkach w Oleśnicy grasuje bezwzględny, bezlitosny, wyzbyty jakichkolwiek najmniejszych uczuć i empatii morderca, który w sposób bezlitosny zabija niczemu winne bezdomne koty.

W poniedziałek rano na działce ROD w pobliżu ulicy Krzywoustego w Oleśnicy, jedna z działkowiczek przyjechała aby nakarmić trzy koty, które regularnie przychodzą w pobliżu altanki. Jednak znalazła tam kotkę, która nie miała głowy i ogona. Regularne ślady cięcia oraz brak głowy oznacza, że nie zrobiło to inne zwierzę, ponieważ jest brak ran szarpanych.

- Zgłosiłem sprawę na policję mam nadzieje, że jak dorwą sprawcę tak haniebnego czynu, to spotka go odpowiednia kara. W polskim sądownictwie już są przypadki bezwzględnego więzienia za znęcanie się nad psem. Pan, który to czynił, dostał dwa lata bezwarunkowego pozbawienia wolności - dodaje jeden z działkowców. Przyznaje, że jego rodzina jest poruszona tym aktem bestialstwa. Sprawą zajęła się już policja.

red.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny