Apel o pomoc dla Mii Szuber. Dziewczynce pozostało już tylko leczenie ostatniej szansy

7-letnia dziewczynka wytrwale walczy z białaczką. W pomoc dziewczynce angażuje się coraz więcej osób. W grupie wsparcia są strażacy oraz mieszkańcy Oleśnicy, którzy proszą o wsparcie.

– Właśnie dowiedzieliśmy się, że nasza córeczka po raz trzeci staje do walki na śmierć i życie – relacjonują rodzice dziewczynki.- Razem z informacją o wznowie przyszła wiadomość, że pozostało leczenie ostatniej szansy. Nierefundowane. Kosmicznie drogie… Życie naszej córeczki kosztuje 1,4 mln złotych. Rozpacz z powodu diagnozy i kosztów leczenia nie daje nam spać. Błagamy o ratunek. To nasza jedyna nadzieja! - proszą rodzice dziewczynki

Mia ma 7,5 roku. Z tego już 5 lat spędziła w szpitalu. Jednak choroba nie daje o sobie zapomnieć. Rodzice oraz Mia juz 3 raz stawiają czoło białaczce. Ale tym razem rak jest silniejszy. Komórki zmutowały, zaatakowały ośrodkowy układ nerwowy. Terapia CAR-T, która daje realne szanse na wyleczenie to astronomiczny koszt.

– Prosimy o każde możliwe wsparcie. Córeczka przechodzi właśnie megachemię. Najpóźniej za miesiąc musimy wysłać komórki do USA. Ale wcześniej zapłacić całą kwotę za terapię  – błagają zrozpaczeni rodzice.

Więcej informacji o zbiórce dla Mii pod LINKIEM

 

red. P.S.

Udostępnij na swoim profilu !