Akcja „Mama przodem” w placówkach Poczty Polskiej

Poczta Polska przypomina, że w placówkach pocztowych już od 3 lat jest realizowany program pierwszeństwa dla osób uprzywilejowanych. Dziś z okazji Dnia Matki Spółka przypomina, że w ramach realizacji akcji pod hasłem: „Mama przodem” - kobiety w ciąży i rodzice z małymi dziećmi obsługiwani są priorytetowo i poza kolejnością. Informują o tym specjalne oznaczenia.

Osoby uprzywilejowane mają pierwszeństwo obsługi w placówkach pocztowych. Zasada pierwszeństwa dotyczy kobiet w ciąży, osób z dziećmi do 2 roku życia oraz osób z niepełnosprawnościami. Poczta Polska realizuje ją zgodnie z przyjętą do stosowania przez pracowników bezpośredniej obsługi klienta „Kartą Dobrych Praktyk”.

- Jesteśmy firmą otwartą na klientów, proponującą im liczne udogodnienia. Nasza „Karta Dobrych Praktyk” to odpowiedź na szczególne potrzeby grup konsumentów odwiedzających placówki pocztowe. Pamiętamy o osobach niepełnosprawnych, kobietach w ciąży, czy rodzicach z małymi dziećmi i umożliwiamy im priorytetową obsługę, poza kolejnością. Prosimy wszystkich naszych klientów o zrozumienie i wsparcie w tych działaniach – mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

 

źródło: media.poczta-polska.pl

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content