Adopcja – szukamy domu

  1. PERŁA- pilnie poszukujemy domu dla Perełki, w grę wchodzi nawet dom tymczasowy. Sunia trafiła do fundacji w złym stanie zdrowia. Obecnie przyjmuje dwa razy dziennie leki. Fundacja Oleśnickie Bidy pokrywa wszystkie koszty dalszego leczenia.

 

  1. SHIVA- około 7 tygodniowe maleństwo. Kotka trafiła do nas z objawami kociego kataru. Dziś ma się lepiej, w domu tymczasowym uczy się korzystania z kuwety.

 

      3. JAY- młody i radosny pies, średniej wielkości. Jak na młodzieńca przystało bardzo lubi zabawy z wolontariuszami. Jest grzeczny, zachowuje czystość. Posiada aktualną książeczkę zdrowia.

 

  1. VINCENT- temperamentny młody kocur. Lubi chodzić własnymi ścieżkami. Vincenty niestety nie toleruje innych zwierząt. Zdrowy, odrobaczony.

 

  1. FRYZIA- słodkie kociątko znalezione przy ulicy Reymonta. Fryzia obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie jest uczona samodzielności.

 

  1. TELMA- wesoła i zabawna suczka. Toleruje wszystkie zwierzęta. Otwarta na relacje z człowiekiem. Telma jest zdrowa, w najbliższym czasie będzie poddana zabiegowi sterylizacji.

Udostępnij na swoim profilu !