20 lat Towarzystwa Świętego Marka w Sycowie

Do gratulacji z okazji jubileuszu 20-lecia Towarzystwa Świętego Marka osobiście dołączyli się przedstawiciele władz Powiatu Oleśnickiego podczas sobotniej uroczystości, która miała miejsce w Muzeum Regionalnym w Sycowie. Powiat reprezentowali: wicestarosta Stanisław Stępień, przewodniczący Rady Adam Horbacz i członek Zarządu Zdzisława Jakimiec.

Gości powitały: prezes Towarzystwa, a zarazem radna powiatowa Renata Wojciechowska oraz wiceprezes Małgorzata Kozłowska, które przybliżyły pokrótce działalność TŚM i podziękowały przyjaciołom za dotychczasowe wsparcie.
List gratulacyjny w imieniu starosty i przewodniczącego rady przekazał wicestarosta Stanisław Stępień, życząc dalszych sukcesów, wytrwałości w realizacji kolejnych zamierzeń oraz satysfakcji z wykonywanej pracy dla dobra całego powiatu oleśnickiego.
Wydarzenie okrasił film dokumentalny "20 lat Towarzystwa Świętego Marka w Sycowie", po którym odbył się okolicznościowy koncert muzyki klasycznej z udziałem młodych artystów, a zwieńczeniem była wystawa obrazów Zbigniewa Podurgiela „Znaki Przedborskie”.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy/

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny