Prezes Pogoni wysłał radnemu wezwanie przedsądowe!

Łukasz Schönfelder to radny Rady Miejskiej w Sycowie (powiat oleśnicki). Grzegorz Rosiek to prezes Pogoni Syców, do niedawna pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Sycowie. Co ich łączy? Obaj grali kiedyś w sycowskiej Pogoni. Co ich dzieli? Spór o korzystanie ze stadionu w Sycowie i pewna wypowiedź radnego.

"Hej, Grzegorz Rosiek, próbujesz mnie zastraszyć wysyłając wezwanie przedsądowym za mój komentarz na Facebooku? Mam prawo do wyrażania własnego zdania, nie musisz się ze mną zgadzać. O sytuacji w sycowskim sporcie wypowiadam się od dawna, od zawsze jestem w niego zaangażowany. Tym bardziej teraz odkąd jestem radnym a Pogoń zawsze była mi bliska. I Ty chciałeś zostać burmistrzem? Niczego się nie obawiam. Odpowiedź wysłałem pocztą" - taki post zamieścił sycowski radny Łukasz Schönfelder na portalu społecznościowym.

O jaką wypowiedź tak naprawdę toczy się spór? Radny stwierdził: "Myślę że nigdy nie było takiej osoby [w Pogoni - red.], z którą nie można by się porozumieć, jak to ma miejsce teraz...". Być może Radny miał na myśli prezesa Pogoni.

red.

Udostępnij na swoim profilu !